Монтаж систем газопостачання

Пропонуємо повний комплекс монтажних робіт зі здачею готового об'єкта в експлуатацію. При необхідності наші фахівці здійснять налагодження встановленого устаткування і його технічне обслуговування в процесі експлуатації. Виконаємо монтаж систем газопостачання, опалення, вентиляції і кондиціонування.

Монтаж систем газопостачання

Монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування

Виходимо з того, що у Вас є погоджений у всіх інстанціях проект. І тільки після цього будівельно-монтажна організація, що має на це ліцензію, реалізує проект із використанням засобів, методів і матеріалів, що також можуть бути з Вами погоджені.

Прийом готового об'єкта здійснює приймальна комісія, до якої входять замовник, підрядник, представник служби експлуатації газового господарства та органа “Дернаглядохоронпраці”.

Останнім часом, для істотної економії матеріалів і забезпечення надійності газопостачання скрізь використовується можливість прокладання по населених пунктах газу середнього тиску, а для зниження тиску газу на вводі у будинок споживачів встановлюються компактні комбіновані будинкові регулятори тиску. При нестабільному тиску газу в мережах України така схема дає можливість налагодити необхідний для роботи газового устаткування тиск безпосередньо для кожного споживача. Введення газу у будинок здійснюється через індивідуальний шафовий пункт (КБРТ) прямо з мережі середнього тиску. Відсутня необхідність у встановленні перед селищем газорозподільного пункту (ГРП). При цьому економія капіталовкладень у порівнянні з традиційною прокладкою газу низьким тиском складає 30-40%.

Підземну прокладку газопроводів, зазвичай, ми виконуємо поліетиленовими трубами. Вони, в порівнянні зі сталевими, мають безліч переваг. На поліетиленові труби не впливає корозія, вони не мають потреби в ізоляції полімерними плівками і мастиками на бітумній основі. Також немає необхідності в анодному і катодному захисті. Гарантійний термін експлуатації поліетиленових трубопроводів складає не менш 50 років. При цьому розрахунковий термін їхньої служби до 300 років.

“ГАЗТЕПЛОБУД” бере на себе обов'язок газифікації Вашого об'єкта та виконає повний комплекс робіт!

З нами тепло і комфорт - швидко, якісно і надійно!