Проектування систем газопостачання

Проектування є першим і одним з найважливіших етапів у будівництві. Звернувшись до послуг фахівців, Ви вбережете себе від непередбачених витрат. В проектному відділі компанії “ГАЗТЕПЛОБУД” працюють сертифіковані фахівці високого класу, що мають великий досвід роботи і готові вирішити задачі будь-якого ступеня складності. Не секрет, що роботи з газом відносяться до небезпечних.


Проектування систем газопостачання

Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціонування

Проектний відділ компанії “ГАЗТЕПЛОБУД” виконує повний спектр робіт, що включає всі етапи проектування:

Чи можливо здійснити монтаж газорозподільної мережі самотужки? Адже із системами водопостачання й опалення так учиняють. У даному випадку все значно складніше.

Газорозподільна система, утім, як і електрична, відноситься до об'єктів підвищеної небезпеки. Тому вирішенням технічних питань по газопостачанню можуть займатися організації, що мають необхідні ліцензії і дозволи органів Держнаглядохоронпраці. А кваліфікований персонал цих фірм проходить періодичну атестацію в спеціалізованих навчальних центрах.

Стає очевидним, що в сфері газопостачання самостійна діяльність категорично заборонена. Підвести газ до населеного пункту і до свого приватного будинку, Ви зможете тільки легально, з дотриманням правил, установлених законодавчими актами України, за участю досвідчених фахівців. Для початку, щоб підключитися до газової магістралі, необхідно отримати технічні умови в обласній (міській, районній) експлуатаційній службі. Після цього організація, що має ліцензію, розробляє проект.

Перед виконанням монтажних робіт з газифікації, необхідно зробити проект, який повинний бути погоджений у всіх зацікавлених інстанціях.

Далі, звертаючи увагу на Ваші побажання, і, відповідно до норм і правил з використання природного газу, розробляється оптимальна схема газопостачання.

Згідно з ДБН А.2.2-3-2004. П.9.16. “Подання проектної документації (ТЕО, ТЕР, ЕП, П, РП) на погодження, експертизу та затвердження є обов'язком замовника. Проектувальник при необхідності бере участь у розгляді проектних рішень в експертних організаціях. За дорученням замовника подання проектної документації на погодження та експертизу може взяти на себе проектувальник за його згодою та за окрему оплату”.

Ми пропонуємо послуги по проектуванню інженерних мереж для об'єктів будь-якої складності як житлових, так і будинків промислового призначення. Проектування виконується у відповідності з будівельними нормами і правилами України.