Газифікація у Києві та Київській області від “А” до “Я”

Відвідувачі нашого сайта зможуть знайти для себе відповіді на багато питань, що пов'язані з тематикою “газифікація” у Києві та “опалення” у Києві та Київській області, а фірми, що займаються будівництвом приватних будинків, котеджів та комунально-побутових об'єктів знайдуть в особі наших співробітників надійних партнерів по бізнесу.

Види діяльності:

Газифікація будинку

Пропонуємо повний комплекс послуг по опаленню і газифікації, починаючи від підготовчих робіт і закінчуючи здачею готового об'єкта в експлуатацію.

Також область нашої діяльності поширюється на рішення питань з газопостачання, водопостачання, опалення, кондиціонування і вентиляції приватних будинків, котеджів, торгово-розважальних і торгових центрів, логістичних центрів, складів підприємств. Багато інших питань проведення комунікацій допоможуть вирішити кваліфіковані кадри нашої компанії.

Останнім часом активно обговорюється питання доцільності підключення до централізованих мереж міського теплопостачання. Альтернативою цьому є будівництво дахових котелень.

Ми реалізуємо продукцію ведучих виробників опалювального устаткування, надійність, якої підтверджена багаторічним досвідом її використання в розвинутих країнах Європи та світу.

Отже, ласкаво просимо на сайт проектно-монтажної групи “ГАЗТЕПЛОБУД”.

Нехай у Вас завжди буде тепло та затишок!