Корисне з тематики
опалення та газопостачання

На цій сторінці Ви знайдете компетентну і цікаву інформацію, що стосується опалення, газопостачання, кондиціонування та вентиляції.


Етапи газифікації. З чого почати газопостачання?

Газопостачання об'єктів дозволяє підвищити привабливість житла для покупців, створює умови для комфортного проживання або ведення господарської діяльності... далі »

Основні вимоги до використання газу.

Загальні вимоги до встановлення побутових котлів, що працюють на природному газі… далі »

Вибір опалювального котла для будинку.

Сьогодні на українському ринку пропонується безліч різних котлів закордонних і вітчизняних виробників. Який же з них обрати? Як не помилитися у виборі? Не прогадати з вартістю?... далі »

Які бувають газові котли?

Класифікація, параметри та види газових котлів...далі »

Альтернативні джерела енергії. Теплові насоси.

Незабаром у людства не буде іншого виходу, ніж перейти на нові, природні джерела тепла й енергії... далі »

Дахові кондиціонери. Котли зовнішньої установки.

Дахові кондиціонери - це промислові холодильні машини з функцією газового або електричного підігріву повітря. Виготовляються у вигляді моноблочної конструкції. Використовуються для установки на пласких дахах будинків і споруд... далі »

Хімічний склад нафти і газу

Що таке нафта і газ відомо усім. І в той же час навіть фахівці не можуть домовитися між собою про те, як утворилися нафтові поклади. Така ситуація здається не настільки дивною, якщо почати знайомитися з походженням цієї корисної копалини... далі »

Видобуток газу і транспортування газу.

Протягом  багатьох століть людство використовувало  газ для своїх потреб, але промисловим освоєнням ці випадки назвати складно. І тільки в середині 19 століття природний газ стає паливом для технологічних потреб. Одним з перших прикладів цього є  склоробне виробництво... далі »

Труби для газопроводу - сталь або поліетилен?

Ще якихось 10-15 років тому труби для газопроводу виготовляли тільки зі сталі. На сьогоднішній день величезним попитом користуються поліетиленові труби, що не тільки не уступають за своїми властивостями сталевим, але і мають цілий ряд переваг... далі »

Дахові котельні.

Сьогодні дахові автономні джерела теплопостачання широко застосовуються і поступово, але впевнено завойовують ринок України… далі »

Термінологія.
Класифікація опалювального обладнання.

Основні поняття і терміни, що описують опалення і газопостачання… далі »

Для одержання більш детальної інформації звертайтеся в компанію “ГАЗТЕПЛОБУД”.

Ми зробимо швидше і простіше Ваш шлях до тепла і комфорту!